01 Nov XXX ANIVERSARIO DA ESCOLA ATLÉTICA BEN CHO SHEY
A Escola Atlética Ben Cho Shey, de Pereiro de Aguiar, celebrou o seu XXX aniversario cun trofeo onde a participación da escola do Club Ourense Atletismo foi moi numerosa. A estas alturas da tempada, o campionato serviu como parte da preparación para a vindeira campaña do 2022, para volver poñerse en contacto co tartán en competición tralo parón estival e, por encima de todo, para celebrar os 30 anos de historia nos que a Escola Atlética Ben Cho Shey leva facendo unha magnífica labor.
Masculino:
50m Sub 10 Final A:
2º, Iker Salgado Fernandez, 8.93
50m Sub 10 Final B:
5º, Lorenzo Grande Salgado, 9.39
50m Sub 8 Final B:
3º, Gonzalo Bejarano Cuiñas, 11.16
4º, Izan Salgado Fernández, 11.20
60m Sub 12 Final A:
3º, David Garcia Fernandez, 9.53
5º, Enol Lorenzo Gonzalez, 9.60
80m Sub 14 Final A:
2º, Adan González Martinez, 10.76
5º,Efren Gawenda Iglesias, 11.43
6º, Alexandre Murga Gonzalez, 11.46
7º, Adrian Fernandez Calviño, 11.90
80m Sub 14 Final B:
2º, Manuel Eirin Gonzalez, 12.30
4º, Mauro Gomez Gonzalez, 12.60
100m Absoluto Final A:
1º, Javier Trillo Garcia, 11.89
3º, Rodrigo Díaz Enríquez, 12.26
5º, Iago Saco Vilacha, 12.63
150m Sub 14 Final A:
3º Efren Gawenda Iglesias, 21.73
4ºAdrian Fernandez Calviño, 22.85
150m Sub 14 Final B:
2º Gabriel Parga Nores, 22.74
500m Sub 12:
1º, Mateo Lorenzo Rodríguez, 1:29.42
2º, Walid El Mansouri, 1:29.46
7º, Nicolás González González, 1:37.05
8º, Enol Lorenzo Gonzalez, 1:38.01
500m Sub 10:
5º, Yahya El Mansouri, 1:44.21
7º, Daviz Lobelle Gonzalez, 1:44.63
10º, Gael Perez De Moraes, 2:00.53
1000m Sub 14:
1º, Fernando Trapote Rivas, 3:15.56
5º, Fernando Ventura Blanco Lorenzo, 3:48.24
6º, Gabriel Parga Nores, 3:50.00
Salto de Lonxitude Absoluto:
1º, Rodrigo Díaz Enríquez, 5.34
2º, Javier Trillo Garcia, 5.31
6º, Alexandre Murga Gonzalez, 4.25
7º, Adan González Martinez, 4.18
8º, Adrian Fernandez Calviño, 3.93
Salto de Lonxitude Sub 10:
3º, Martin Prieto Gomez, 2.61
Salto de Lonxitude Sub 14:
2º, Gabriel Parga Nores, 3.84
Peso 3kg Sub 14:
2º, Manuel Eirin Gonzalez, 8.89
6º, Mauro Gomez Gonzalez, 7.70
Peso 7.260kg Asoluto:
2º, Jose Luis Pavon Grande 8.49
Xavelina 500gr Sub 14:
1º, Manuel Eirin Gonzalez, 26.12
3º, Mauro Gomez Gonzalez, 20.84
Pelota 200gr Sub 10:
3º, Martin Prieto Gomez, 13.87
Feminino:
50m Sub 10 Final B:
6ª, Noa Calleja Perez, 10.00
7ª, Laura Arias Blanco, 10.01
8ª, Xulia Campos Romasanta, 10.41
50m. Sub 8 Final A:
8ª, Irene Val Viqueira, 10.83
50m. Sub 8 Final B:
6ª, Marta Eirin Gonzalez, 10.71
7ª, Clara Campos Romsanta, 11.84
60m. Sub 12 Final B:
2ª, Carla Nieto Duran, 9.95
3ª, Lucía Quintas García, 10.03
4ª, Xiana Ortega Limia, 10.06
5ª, Sheila Varela Salgado, 10.25
100m. Absoluto Final A:
1ª, Kiara Salgado Rodriguez, 13.92
500m. Sub 12:
7ª, Carla Nieto Duran, 1:44.10
8ª, Sara Valcarcel Gonzalez, 1:47.40
9ª, Lucía Quintas García, 1:49.87
500m. Sub 10:
11ª, Aldara Blanco Lorenzo, 2:03.59
1000m. Absoluto Final A:
6ª, Aloia Sabucedo Currás, 3:25.46
Salto de Lonxitude Absoluto:
3ª, Kiara Salgado Rodriguez, 4.09
Salto de Lonxitude Sub 12:
3ª, Sheila Varela Salgado, 3.24
Peso 4kg Absoluto:
1ª, Sara Álvarez Iglesias, 5.45
Xavelina 400gr Sub 14:
2ª, Marta Quiroga Pousa, 21.76
Pelota 300gr Sub 12:
1ª, Sheila Varela Salgado, 19.43
Pelota 200gr Sub 10:
3ª, Xulia Campos Romasanta, 8.52
Xavelina 500gr Sub 16:
3ª, Sara Álvarez Iglesias, 13.55
Se pueden consultar los resultados al completo en el siguiente enlace:
Trofeo Aniversario Escola Atlética Ben Cho Shey 2021
Sorry, the comment form is closed at this time.